Jonida Vokshi dhe Capital T në një lidhje?

Bukuroshja e Digitalb, Jonida Vokshi ka nisur një histori të re dashurie me reperin nga Kosova, Capital T i njohur ndryshe si True Kapo. Sipas faqes “Vipat e Bllokut” çifti është fotografuar duke u puthur në Londër. Thuhet se Elvana Gjata është mikesha e të dyve, që i ka njohur dhe ka bërë këtë “shkuesi”.

Dihet që Jonida është mikeshë e ngushtë e këngëtares, ndërsa me Capital T u afrua shume me te, pas bashkëpunimit në këngën “Lejla”.

Gjithsesi Jonida dhe as reperi i njohur ende nuk kanë folur rreth këtyre shkrimeve mbi lidhjen e tyre…vip