I kalli të gjithë, por aktorja seksi po ua sheh sherrin këtyre fotove (Foto+16)

Ajo është një femër e bukur, me një trup fantastik, por me atë që ka deklaruar së fundmi i ka habitur të gjithë

Aktorja dhe modelja e njohur, Danni Levy, punon shumë në palestër dhe shpesh publikon foto të sajat në rrjetet sociale, ku sigurisht që bie në sy linjat e saj perfektë në këto fotografi ‘hot’ të saj.

Por, 32-vjeçarja thotë se mund të mbetet “single” përgjithmonë. Arsyeja? Fotot e saj seksi vetëm sa ia largojnë meshkujt. Të paktën kështu mendon Danni./topchannel/