Kjo është vajza e parë që bëri xhiro me makinën e re të Noizy-it

Pak ditë më parë reperi i famshëm shqiptar Noizy prezantoi tek fansat makinën e tij të re të tipit Ferrari, të cilës reperi i ka vënë emrin ‘Shakira’.

Ndërsa së fundi ai ka ndarë sërish një foto të makinës së tij të re, së bashku me mbesën e tij.

Si duket vogëlushja është femra e parë që ka hipur në super makinën e Noizy-t

“ Mirmëngjes nga Shakira dhe Prayla” shkruan reperi në foto.

Image