Klaudia Pepa perfekte profesionalisht edhe në sete fotografike (Video)

Aktualisht balerina shqiptare Klaudia Pepa është në kulmin e shkëlqimit në karrierës së saj.

Një fakt të tillë e dëshmon në çdo postim të saj në rrjete sociale. Ja tek e shohim në setin më të fundit të realizuar nga Renuar Locaj. E shohim Klaudian në prapaskenat e këtij seti fotografik, ku në çdo çast tregon profesionalizmin e saj./Gazeta Express/


Beautiful backstage video !! @renuarlocaj @blerti.talelli @albi_nako Great job

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:

Nuk do ta besoni çka i fali Kallashi Lindës

Zaimina do i kthehet muzikës më herët nga çfarë pritej (Foto)

Orgesa Zaimi dedikim zemre për bashkëshortin (Foto)

Dy vjet pa Dr. Florin, familjarët dhe miqtë e ngushtë e kujtojnë kështu (Foto)

Mos i humbisni

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Patch.com Chooses Revcontent for Superior Ad Quality and User Experience
Sponsored by Revcontent

Të tjera


  • Zbulohen foto intime të serbes, dashnores së Noizy-t (Foto)

    3 ORË MË PARË


  • E kush nuk do ta dëshironte një natë me këtë aktore seksi (Foto+18)

    4 ORË MË PARË


  • Vali Corleone bëhet “Nostradamus”, ja çfarë luftëra parashikon në Ballkan

    5 ORË MË PARË