Kreshnik Spahiu ne Oktapod / Lulzim Basha eshte njesoj si Kreshnik Spahiu.

Lulzim Basha eshte njesoj si Kreshnik Spahiu.

I pyetur nese mendon se Lulzim Basha vazhdon te jete nen hijen e Berishes K.Spahiu pergjigjet si me poshte :

“Te dy jemi jashte parlamentit si Basha si une, pra jemi ne te njejtat kushte.
Kemi vetem foltoren e konferencave per shtyp. Berisha ka foltoren e parlamentit dhe si i tille ka me shume ze per PD-ne”.