Ky detaj nuk u vu re tek video ku ministrja Nikolla u spërkatë me salcë nga stundetja

Incidenti i ndodhur ditën e sotme në Samitin e Studentëve tek Piramida, ku një student nga Fieri i hodhi salcë ministres së Arsimit Lindita Nikollaka zënë hapësirën e të gjitha mediave. Ministria është spërkatur nga 24 vjeçarja Mirela Rruko më salcë në kokë.

Përveç reagimit të Ministres Nikolla, e cila uli kokën dhe po përpiqej të mbrohej, pasi nuk e priste këtë veprim, në video nuk është vënë re një detaj tjetër.

15032668_545709575637085_274963374158560231_n