Lori dhe Visi gjejnë një mënyrë origjinale për të shprehur dashurinë (Foto)

Çifti i njohur Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë më të dashuruar se kurrë.

Një fakt të tillë e tregojnë shpesh me postimet e tyre, por duket se këtë herë i kanë dërguar njëri-tjetrit mesazhe të koduara.

Ata kanë postuar foto në Instagram ku një kryefjala e postimeve është fjala “yll”. I pari ka filluar Visi i cili ka shkruar: “Ajo do që të shoqërohet me një djalë yll, me diellin, hënën dhe një djalë yll”.

Lori këtë linjë duke shkruar: “Dua të të shoh të shkëlqesh sepse e di që ti je një yll”.  Mesa duket kanë dashur ta shprehin kështu dashurinë e tyre këtë herë./Gazeta Express/