Mariah Carey nis romancë dashurie me balerinin e saj Bryan Tanaka

Sapo i dha fundjavës së saj me miliarderin australina, këngëtarja Mariah Carey është parë duke u puthur në Hawai me balerinin e saj Bryan Tanaka.

Sipas një burimi të revistës Us Weekly, të dy janë puthur dhe dukeshin shumë të afërt.

“Ata qëndronin shumë pranë njëri – tjetrit. Ajo e përqafonte dhe dukeshin sikur po vallëzonin. Ecnin rreth plazhës dorë për dorë. Ajo dukej shumë e lumtur dhe rehat me Bryan”, ka thënë ky burim.