#meShukin: Big Mama(Cprthen), Blerta Kosova VS Edona Vatoci#S3E11 (Emisioni i plotë)

Sonte në ora 21:10 është transmetuar episoda e 11’të e emisionit #meShukin

Emisioni #meShukin vjen sonte me shumë risi.

Këngëtarja dhe prezantuesja Big Mama vjen më shumë risi #meShukin derisa tregon për këngën e re dhe për emisionin e saj që e bën në TV 21…

Këtu nuk bën që të harrojmë edhe rubrikat e reja si; “Shkelq & Fen”, “Shuk e Shqip”, dhe “n’Terren” me Shukin.

E kësaj radhe musafirë vinë edhe Blerta Kosova që do të përballet me Edona Vatovcin.

Emisioni më Shukin është prodhim i Gazetës Express për Televizionin Dukagjini dhe tani do të transmetohet çdo të shtunë në ora 21:00.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
Sponsored by Revcontent

REKOMANDIME

Mënyra Më E Mirë Për Të Hequr Variçet Nga Shtëpia! Rezultat Garantuar Për 7 Ditë
Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach

  • Fevziu rrëfen sekretet e jetës te Ermali: Ja pse njerëzit më shikojnë çuditshëm në rrugë

    NJË ORË MË PARË

Gold Ag publikon këngën ‘E kam emrin preshevar’ (Video)

Tuna ngjitet në “Kënga Magjike”…jo me personin që përflitej!

Kështu i gëzohet modelja kubaneze vdekjes së Fidel Castros (Video)

Arilena në Polici! Argëtimi në Prishtinë zgjat shumë pak…

Mos i humbisni

Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Patch.com Chooses Revcontent for Superior Ad Quality and User Experience
Sponsored by Revcontent