Modelja indiane dhe bashkëshorti i saj dhunohen në Paris

Aktorja e Bollywood dhe modelja me famë botërore, Mallika Sherawat ka rënë e viktimë e një sulmi në Paris, ngjitur me hotelin, ku një muaj më parë u grabit Kim Kardashian.

40-vjeçarja shoqërohej nga bashkëshorti i saj lover Cyrille Auxenfans. se Mallika ishte në apartamentin e saj në Paris, kur tre persona të maskuar janë futur në shtëpi dhe e kanë dhunuar shkruan “Daily Mail”.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes rreth orë 21:30, autorët e sulmit ishin të maskuar, ndërsa menjëherë pasi janë futur në ndërtesë kanë hedhur gaz lotsjellës e më pas kanë dhunuar aktoren indiane, Mallika Sherawat dhe bashkëshortin e saj.

Ata lajmëruan shërbimet e emergjencës. Mësohet se ka nisur menjëherë hetimet lidhur me rastin, ndërsa dyshohet se autorët kanë pasur si synim grabitjen në apartamentin e aktores.