Momentet e arrestimit të ‘të fortit’ të Kombinatit. Ja emri

Këto janë momentet kur një i ri është vënë në pranga gjatë ditës së sotme në Vorë të Tiranës. Fillimisht ai nuk i ka ndaluar patrullës së policisë dhe më pas një ndjekje është ndaluar.

Aty ka kundërshtuar oficerët e policisë, pasi siç edhe u zbulua më pas, në makinë kishte armë, një jelek antiplumb dhe një sasi të madhe parash, prej 10 mijë eurosh.

Skuadra Shqiponjat, kanë kapur në flagrancë Xhoni Asllanaj, 20 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për “Vjedhje”

Ai ka qenë i shoqëruar nga Julian Daci, 20 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për “Plagosje të lehtë” dhe Albert Kovaçi (Xhabafti), 44 vjeç, banues në Tiranë.