Mustafi flet për barazimin e vështirë kundër Man.United

Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi është shprehur i lumtur për barazimin ndaj Manchester United.

Mustafi ishte një ndër më të mirët në fushën e lojës për Arsenalin, tha se ishte ndeshje e vështirë dhe se punuan shumë që të marrin të paktën një pikë.

“Ndeshje e vështirë, nuk u dorëzuam deri në fund”, ka shkruar Mustafi në ‘Facebook’./