Nigeri, dasmë miliardere, nga pistoleta e artë dalin vetëm par

Në një video të publikuar së fundmi nga Dailymail, gjatë një dasme në Nigeri ‘qëllohet’ me para.
Pamjet tregojnë se të ftuarit janë duke ecur mbi një sasi të madhe kartëmonedhash, të cilat thuhen se janë hedhur nga manjati i naftës dhe miliarderi Ayiri Emami.
Por ndryshe nga dasmat e tjera ku “leku derdhet lumë”, Emami ka sjellë edhe një risi, një pistoletë floriri, me të cilën hedh para.
Në video dallohet biznesmeni që “qëllon” i pari dhe më pas ia jep “armën” e florinjtë djalit të tij që të vazhdojë me ritualin.
(da.xha/BalkanWeb)