Noizy në lidhje me një serbe?

Jenna Jenovich është “bisha” që çdo femër do e kishte zili. Modelja e njohur serbe ka marrë vëmendjen e medias pasi është parë në krah të Noizyt, në një foto të postuar nga vetë reperi.

Por, femra të tilla zor se mund t’i harrosh. Kështu, kjo modele duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me Erik Fullanin. Ky i fundit postoi një foto me serben, me shkrimin: “Më ka ardh nusja nga USA”.

Duket se edhe Noizy, edhe Eriku kanë qenë tepër të lumtur që kanë qëndruar në shoqërinë e serbes përderisa nuk i kanë rezistuar postimit të fotove me superbishën.

Por, kjo e fundit ka “zgjedhur” Noizyn, duke publikuar në llogarinë e saj foton me reperin. Dihet tashmë shoqëria midis Noizyt dhe Erik Fullanit, por teksa ky i fundit e quan modelen serbe “nuse”, ndërsa Noizy poston foto mjaft të afërt me të, vallë si qëndron e vërteta mes tyre? Të jetë vetëm shoqëri kjo e modeles me Erikun dhe Noizyn?