Plagosje me armë zjarri në Durrës

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për një person i cili është paraqitur i plagosur në spitalin e Durrësit, ku dhe po merr ndihmën mjekësore.

Lajmi është konfirmuar për Syri.net nga Policia e Durrësit. Nuk dihet ende identiteti i tij dhe as rrethanat e ngjarjes.