I riu bën grabitje në Tiranë, por më pas e pëson keq. Ja emri

Një 22-vjeçar ka tentuar që të grabis një person në Tiranë, ngjaje kjo e ndodhur ditën e djeshme në rrugën e ‘Dibrës’.

Klodjan Elezi pasi ka goditur me grushte në trup dhe fytyrë një person me iniciale A.B, ka tentuar t’i marrë me dhunë çantën me sende personale.

Si pasojë e goditjeve, ai është dëmtuar lehtë në këmbë, ndërsa agresori është arrestuar nga polic a e Tiranës.

Për rastin në fjalë, policia thotë se materialet procedurale ia ka kaluar prokurorisë së Tiranës.