Rrahën brutalisht prostitutat në Francë, arrestohet shqiptari dhe gruaja e tij

Gjatë verës, disa prostituta që shisnin trupin e tyre në qendër të qyteti francez të Nimes janë dërguar në spital, pasi ishin rrahur brutalisht.

Pas disa muaj hetime, një çift rreth të 20-tave është arrestuar. Burri është shqiptar, ndërsa bashkëshortja e tij rumune, raportojnë sot mediat lokale.

Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, akuzohet për prostitucion dhe dhunë.

/Syri.net/