Sara Hoxha organizon ‘baby shower’ për djalin, Xhemi dhe Arbana të ftuarat e saj

Një nga trashëgimtaret e televizionit Top Channel, Sara Hoxha, e cila është në pritje të fëmijës së parë me Ledion Liçon, ka organizuar sot një festë të ëmbël një ‘baby shower”.

sara-dhe-ledioni-konfirmojn-euml-lidhjen-me-nj-euml-puthje_hd

Sara duket super në formë e veshur me një fustan blu, duke marrë parasysh se për pak ditë do të sjellë në jetë një djalë. Fotoja kjo foto është publikuar nga dy moderatorer e TCH Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani, që janë edhe miket e Ledionit dhe të Sarës.

screenshot-45_1479649478-374992