Shikoni çfarë bën Onati kur Majk është në gjumë (Foto)

Dy reperët e njohur të grupit TDS Majk dhe Onati, janë shumë të pëlqyer dhe të kërkuar nga publiku për të performuar nëpër koncerte.

Së fundmi, ata kanë udhëtuar drejt Zvicrës, ku së bashku do të mbajnë koncertin e radhës. E përderisa ndodheshin në avion, reperi Majk i lodhur nga rruga ka filluar të flejë, gjersa Onati ka shfrytëuzuar rastin ta inçizojë me aplikacionin “Boomerang”, mikun e tij teksa dremitë. Kjo video e publikuar në Instagram Story, ka bërë për të qeshur fansat e reperëve. /Telegrafi/