Shyhrete Behluli vetëm me këtë gjë ia kalon resë së saj (Foto)

Shyhrete Behluli, dasma e djalit të saj dhe bukuria e nusës Leartës kanë qenë disa nga temat me të cilat për disa javë rresht janë marrë mediet kosovare.

Duke komentuar çdo lëvizje të tyre madje edhe duke i krahasuar për shumë gjëra duket se është harruar një detaj, shkruan lajmi.net

Fjala është për numërin e ndjekësve në Instagram. Shyhretja gëzon  rreth 2000 mijë ndjekës më shumë se reja e saj Learta. Pra Shyhretja ka mbi 47 mijë kurse Learta mbi 45 mijë.

Ndonëse Learta nuk ka gëzuar famë deri sot, ajo për shkak të hapësirës që i është dhënë dasmës së saj ka zgjuar interesim tek publiku që e kanë ndjekur në rrjetet sociale.