Simulimi i vitit vjen nga trajneri i Tuluzëz. Mos e humbisni (video)

Çdo javë, thuajse në të gjitha kampionatet europiane shihen lojtarë të cilët kërkojnë të përfitojnë diçka nëpërmjet simulimeve dhe ka prej tyre të cilët e kanë kthyer në art rrëzimin në mënyrë të pakuptimtë në tokë me prekjen më të vogël. Por të gjithë duhet të marrin leksione nga trajneri i Tuluzës, Paskal Dupraz.

Ky i fundit tregoi të gjithë talentin e tij në minutat shtesë të ndeshjes së Ligës 1 që skuadra e Tuluzës humbi me shifrat 1-0 ndaj Ren. Dupraz po ndiqte qetësisht ndeshjen kur u godit nga një aeroplan letre i hedhur nga tifozët dhe vendosi që në atë momente të shfaqte të gjitha cilësitë e tij si aktor…

https://www.youtube.com/watch?v=5rVSDv8eZKA