Soni Malaj merr dhuratën më të bukur nga partneri, diçka qiellore (Foto)

Këngëtarja Soni Malaj ka vetëm pak kohë që ka bërë publike historinë re saj të dashurisë.

Por mësa duket tashmë ka nisur të bëjë të ditur për ndjekësit e saj detaje nga ajo çfarë po jeton. Ajo ka marrë një dhuratë mjaft të veçantë gjatë ditës së sotme dhe është pikërisht një yll. Një yll në qiell ka tashmë emrin e Sonit. “Tani hapësirës ju shtua edhe një yll. Ylli im”,-shkruhet krahas çerfitikatës së regjistrimit të emrit tek ylli./Gazeta Express/