Stresi tërheq sërish vëmendjen, kapet mat në puthje të nxehta me bionden

Stresi është një nga këngëtarët që merr më së shumti vëmendje, herë për arrestimet dhe përfundimin në komisariat, herë për këngët e tij dhe herë për femrat me të cilat shihet në krah.

Së fundmi po qarkullon një foto ku reperi shkëmben puthje me një vajzë bionde. A është kjo e dashura e tij e re?15207954_1505101929506943_1789725602_n