Tre vjet pa Sokol Olldashin! ‘Hajdeni ta dredhim një së bashku, aty ku s’jam’

Më 20 Nëntor, 3 vite më parë u nda nga jeta politikani dhe deputeti i PD-së Sokol Olldashi.

Në një status në Facebook, vëllai i tij ka ftuar që ata që duan “ta dredhin një” me të aty ku s’jam”.

Statusi i Ardian Olldashit:

Te dashur miq, neser mbushen tre vjet qe nuk shihemi, por ju mendoj shpesh. Nese deshironi hajdeni ta dredhim nje se bashku neser. Ne oren 10, aty ku s’jam.

vellai-olldashi