Tuna ngjitet në “Kënga Magjike”…jo me personin që përflitej!

Ditë më parë iu njoftuam që një emër mjaft i njohur në tregun muzikor shqiptar do të ngjitet pas disa vitesh në Kënga Magjike.

Këtë herë zbulohet dhe emri. Tuna pritet të këndoj në festivalin më të madh shqiptar me një krijim të Flori Mumajesit, shkruan revistacover.

Fillimisht është menduar të paraqitet në duet me Yll Limanin, teksa tani është konfirmuar që Altuna do të këndoj vetëm.

Por, kurioziteti nuk shuhet me kaq, ajo vetëm rritet. Pritet të shihet nëse Tuna do të kthehet në zhanrin baladë apo do të vij me ritëm për këtë garë.