VIDEO/ Basha mbërrin në Sarandë. Qytetarët e presin si Berishën në një kohë

 1. Kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur një tur takimesh në jug të vendit, ku fillimisht është ndalur në Memaliaj.

  Më pas kryedemokratik ka zhvilluar edhe një takim në Përmet, me anëtarë të PD-së dhe qytetarë të shumtë.

  Por surpriza duket se i është ruajtur në një tjetër qytet.

  Në Sarandë, Basha është pritur nga qindra qytetarë me flamuj në duar e dhjetëra makina, që kishin dalë që në hyrje të qytetit bregdetar për të pritur kreun e PD-së.

  Për më shumë shikoni videon:


  Lulzim Basha pritet ne Sarande si Berisha… by news-al