VIDEO/ Burri hidhet nga ballkoni i spitalit tek “Nënë Tereza” për ti dhënë fund jetës

Një burrë është hedhur nga ballkoni i ndërtesës 6 katëshe tek spitalet “Nënë Tereza” në Tiranë.

Sipas raportuesit, nuk dihet shkaku i hedhjes së këtij personi, ndërsa mjekët kanë qenë dëshmitarë të ngjarjes.

Siç duket edhe nga videoja, ndihma e parë i është dhënë menjëherë atij nga policia dhe mjekët.

“Prsh joq. Sapo ndodhi, u hodh nga ballkoni i spitalit. S’e kam idenë pse u hodh, vetëm po kaloja kur u hodh, është te 6­katëshi, te Nënë Tereza. Reagimi i mjekëve dhe policëve ishte i shpejtë. Më duket se shpëtoi”, shkruan raportuesi.