VIDEO/ Habit Roberti: Kush është Bleona?! Këngëtarja: I kam unë ilaçet e kujtesës

Pas kërcimit të dy konkurentëve Dj Vickyt dhe partneres së tij Jessy, Alketa Vejsiu e ka pyetur anëtarin e jurisë, Robert Aliaj nëse i dukeshin paruket e Jessy-t si ato të Bleona Qeretit dhe përgjigjia e Aliajt ishte: ” Kush është Bleona?! Mos është një bionde, studente e gjimnazit Ismail Qemali.

Por nuk ka vonuar edhe reagimi i këngëtares Bleona Qereti e clia i ka nisur një mesazh moderatores Alketa Vejsiu ku i shkruante se Beri ka nevoj për ilaçe kujtese. “Berti Bleona më shkruajti nga Amerika, i ka ajo ilaçet e kujtesës tënde”./opinion.al