Video/ Ja çfarë ushtrimi bën Bebe Rexha për të forcuar të pasmet

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha po tërheq gjithnjë e më shumë fansat me vokalin e saj. Mirëpo në muzikë, dhe aq më tepër në industrinë botërore kërkon edhe një pamje të kuruar dhe forma të mira fizike.

Këtë duhet se e ka kuptuar shumë mirë Blerat e cila pas xhirimit të klipit për këngën e re “I Got You” ka filluar sërish ushtrimet fizike.

Në videon e publikuar në Instagram, Bebe, me ndihmën e trajneres personale, shihet duke bërë ushtrimet që ndikojnë drejtpërdrejtë tek të pasmet e saj.

“Ashtu duhet pra”, dëgjohet trajnerja duke i dhënë zemër këngëtares të vazhdojë më tutje.