Video/ Ky është shqiptari i parë që anuloi takimin me Presidentin e SHBA-ve

Behgjet Pacolli ka qenë i ftuari i radhës i Ermal Mamaqit në TV Klan, i cili ka folur për njohjen personale me Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump.

Pacolli theksoi se e kam njohur Trump-in përpara kohës që të hyja në politikë dhe sipas tij, ai ka shumë cilësi pozitive.

Ai ka treguar se në vitin 2012, kishte një takim me të në Neë York, por që për disa arsye i është dashur ta anulojë atë takim. Pacolli ka treguar se i thashë, unë nuk mund të vij në takim.

Shiko videon: