Video/ Luana Vjollca zbulon këtë detaj nga planet e afërt

Prezantuesja Luana Vjollca ka disa kohë që nuk po shfaqet më në ekranet televizive. Megjithatë interesi për të dhe jetën e saj personale vazhdon të jetë i lartë.

Vetëm pak minuta më parë, Luana ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke pozuar në mënyrë tepër sensuale para kamerës së fotografit.

“Gjëra të reja janë rrugës”- ka shkruan ajo duke lënë të nënkuptohet se pamjet e publikuara në rrjetin social janë pjesë e një prej planeve të afërta.

Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për një fotosesion për nevojat e ndonjë reklame apo është pjesa nga klipi i ri.

Kujtojmë se Luana  u përfol për një bashkëpunim të mundshëm me Ylli Limanin, por që asnjë prej tyre nuk ka pranuar diçka zyrtarisht./ opinion.al

https://www.instagram.com/p/BM1Ya0kgkb0/?taken-by=luanavjollca