VIDEO/ Majk pranon lidhjen me Majlinda Zekën, por ja çfarë thotë për të

Reperi nga Kosova, Majk, ka folur për herë të parë për lidhjen e tij me Majlinda Zekën. Dhe një gjë të tillë e ka bërë ndërsa ishte i ftuar në EliteZone, ku edhe ka zbuluar disa nga detajet e tjera të marrëdhënies së tij me atë që tashmë konsiderohet si ish e dashura e tij.

Majki pranon se ka qenë në lidhje me Majlinda Zekën, bukuroshen shqiptare dhe duke iu referuar kësaj, ai deklaroi se lidhja zgjati 4-5 muaj. Por tashmë gjithçka ka marrë fund.

Mdje reperi zbulon se ai nuk ka dashur që lidhja të bëhet publike, por lajmi mori dhenë pikërisht në momentin kur ai është kapur mat nga mediat.

Menjëherë pas ndarjes në media është shkruar gjatë për një reagim të Majkit, i cili shkruante se “unë e bëra të famshme kurvën”, por duket se tashmë ai i ka modifikuar fjalët, pasi shprehet se Majlindës nuk ia dëshiron të keqen. /SYRI.net/