Video/ Nata më e bukur e jetës… Dafina e ftuar në ditëlindjen e menaxherit të The Weeknd

Këngëtarja Dafina Zeqiri prej kohësh ndodhen në Amerikë, ku dhe po punon për një projekt që do i sigurojë asaj famën ndërkombëtare.

Para pak minutash ajo ka publikuar në Instagram një video nga ditëlindjen e Tony Sal, menaxherit të artistit të njohur The Weeknd, përcjell opinion.al

Ai kishte organizuar një festë, pjesë e të cilës ishte edhe shqiptarja.

“Nata e sotme ishte e pabesueshme dhe e mrekullueshme… faleminderit!”- ka shkruan Zeqiri nën foto.

Nga ato që ka shkruaj ajo kuptojmë se këngëtarja ka krijuar miqësi me artistë të tjerë mjaft të njohur si Belly, French Montana, Massari, etj.

Shpresojmë që këto njohje të kthehen edhe në bashkëpunime në të ardhmen për Dafinën. / opinion.al

https://www.instagram.com/p/BM8oeEqFYlW/?taken-by=dafina.zeqiri