Video/ Pas “Gangnam Style” kjo është video e dytë që kalon 2 miliardë shikime në Youtube

Artisti PSY me këngën e tij “Gangnam Style” ishte i pari që theu limitin e shikimeve të vendosur në kanaline Youtube, ndërsa tani një tjetër këngë ka arritur të ketë më shumë se 2 miliardë shikime në rrjet.

2,184,125,048 shikime për bashkëpunimin mes Wiz Khalifa dhe Charlie Puth në këngën  See You Again, një këngë kjo që është kolona zanore e filmit “Furious 7”.

Dedikimi për Paul Walker nga miqtë e tij ka tërhequr vëmendjen e madhe dhe kënga ka prekur zemrat e shumë njerëzve në gjithë botën.

Ndërkohë më poshtë mund të shihni pesë klipet më të para në youtube.

video