Video që po thyen internetin/ I riu shqiptar që qau për të dashurën, hakmerret keq ndaj saj!

Videoja e Erionit, një djalë rreth të 30-ve është bërë hit në internet. Ai shfaqet në një moment dobësie teksa i kërkon ish-të dashurës së tij ta falë për gabimet që ka bërë dhe të kthehet në krahët e tij. Ndërsa qan, Erioni i drejtohet Almës me këto fjalë: “Alma të lutëm, të përgjërohet Erioni me gjithë shpirt e me gjithë zemër! E di që kam gabuar, eja kthehu tek kjo zemër që të do me gjithë shpirt…Alma të lutem kthehu sërish tek Erioni, mos e shit trupin…”

Pasi ka parë që është bërë i njohur në rrjetet sociale, Erioni ka vendosur të hakmerret duke i postuar asaj fotot dhe një video apel të dytë ku përveçse e mallkon thotë se do ta ndihmojë.

“Alma, mallkuar dita që jam dashur me ty, por s’të paskam njohur. Ty s’të vjen gjynah për fëmijët e tu që ke lënë në Athinë e jo të vijë për Pocin. Të kam dashur me gjithë shpirt, por t’i je mësuar rrugëve. Ma ke pasur me hile, kudo të jesh kalofsh jetë të lumtur, dhe po të kesh ndonjë hall më thuaj se për ty do jap edhe gjakun e trupit per ty”,- thote ai në videon e dytë.

 

Media