Video/ Sherr në Parlament, momenti kur Paloka shtyn Beqajn: I zuri foltoren Berishës

Ky është momenti kur kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Edi Paloka pati edhe një përplasje fizike me ministrin Ilir Beqaj në seancën plenare. Në video shihet momenti kur ngrihen paralelisht për të folur në foltore Sali Berisha dhe Ilir Beqaj.

Deputetët e PD dhe kryesisht Paloka dhe Dogjani janë ngritur nga vendi duke kërkuar me force largimin e Beqajt nga foltorja.

Video: Sherri në parlament