VIDEO/ Shihni pamjet, si gardistët vrapojnë për të gjetur njeriun që ngriti dronin me mesazhin për Ramën

Pas ngritjes së dronit me një mesazh për Edi Ramën, Garda e Republikës është vënë në alarm. Kush e kishte ngritur dronin dhe ku ishte?

Këto ishin pyetjet kryesore që bëheshin dhe për këtë arsye shumë efektivë të gardës janë vënë në kërkim të tij.

Në pamjet e bëra publike duken gardistët duke vrapuar në drejtim të ish-PD së vjetër për të gjetur njeriun që komandonte dronin.

Por siç duket droni humbi gjurmët dhe Edi Rama e mori mesazhin, shkruan Syri.