Vlora Çitaku vjen mahnitëse në foton e re nga Fadil Berisha

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, është shfaqur më bukur se kurrë.

Vlora ka realizuar së fundmi një sesion profesional të fotografive, nën kamerën e Fadil Berishës, fotografit shqiptar me renome ndërkombëtare, shkruan Telegrafi.

Me pak make up dhe me flokë të kuruar që i duken për mrekulli, Vlora shfaqet thjesht e mrekullueshme.

Vlora po tregon se jo vetëm politikisht është e fortë në detyrën e saj. Ajo po dëshmon se është sikur vera, sa më e vjetër, aq më e mirë.