Vrasja në Elbasan, identifikohet viktima. Ja emri

Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Burime nga policia thanë se krimi ka ndodhur në fshatin e Gurit të Zi dhe i riu është dërguar në spital nga familjarët e tij.

Viktima është identifikuar si Gazment Sllami, 19 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje.

Policia ka nisur aksionin për kapjen e autorëve të krimit.