Vrasje në Elbasan

Një i ri është vrarë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 18:30 minuta.

Viktimë e kësaj ngjarje mësohet se është një 23-vjeçar nga Guri i Zi. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me këtë krim.

Ende nuk ka të dhëna në lidhje me emrin e viktimës apo identifikimin e autorëve.