Xhensila Myrtezaj ironizon për operacionet plastike: Kam diçka artificiale

Këtë javë, Xhensila Myrtezaj ka qenë e ftuar në rubrikën “Intervistë” në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

Gazetaret i kanë thënë se në fund të videoklipit “Uh baby” Xhensila dhe Kida duken si dy pika uji, si binjake.

Plot humor Xhensila ka thënë: “Falë operacioneve plastike”.

Më pas, këngëtarja ka treguar se akuzohet se ka bërë ndërhyrje te vetullat, qerpikët, lëkura dhe hunda, por në fakt ajo ka vetëm diçka artificiale në trupin e saj.

“Artificialë kam vetëm thonjtë se i kam me tipsa. Nuk kam bërë asgjë. Jo se s’kam menduar të bëj, por jam frikacake ndaj ndryshimeve”.