“Çmendet” një grua në Tiranë, çan gomat e 4 makinave

Një 47-vjeçare në rrethana ende të paqarta ka çarë me mjete prerëse gomat e disa automjeteve që ishin parkuar në rrugën “Nikolla Jorga”.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur ditën e djeshme. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetesja me inicialet D.N dyshohet se ka çarë gomat e 4 mjeteve, përkatësisht një “Alfa Romeo”, “Ford”, “Renault” e “Benz”.

Tashmë i janë referuar materialet Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, ndërsa po punohet për kapjen e gruas si dhe identifikimin e pronarëve të mjeteve.