I dashuri e dërgon në ‘qiellin e shtatë’ Beatrix Ramosajn

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo gjendet shpesh pranë fansave përmes fotografive të ndryshme që publikon në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram Story një fotografi, ku është shfaqet bashkë me të dashurin e saj, Ervi Canolli, i cili e ka ngritur lart, duke krijuar një skenë mjaft romantike.

Në fotografi, Beatrix vërehej më e dashuruar se kurrë, teksa Ervi e ‘dërgon’ në qiellin e shtatë me trupin dhe ëmbëlsinë e tij.Image