Demaskohet Taulant Balla: Ikën nga lokali pa paguar dhe kthehet pas 1 muaji

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla është denoncuar se nuk paguan faturën kur largohet nga lokali.

Ky është denoncimi i një kamarieri të një prej hoteleve më luksoze në Tiranë. Denoncimi i kamerierit është bërë në Facebook-un e ish-Kryeministrit Sali Berisha.

Denoncimi në profilin e ish-Kryeministrit Berisha:

Kamarieri dixhital denoncon:

Deputetin Balla se iken nga lokali i tyre pa paguar dhe
se detyrohet ti paguaje parate nga xhepi i tij sepse Balla mashtron dhe nuk sjell parate qe i detyrohet lokalit! sb

“Doktor me fal per shqetesimin..Un punoj ne nje prej hotelerive serioze te tiranes dhe me duhet ta them se mua dhe stafit tone na e shpifi punen Taulant Balla sepse gjithmone na iken pa paguar dhe ne duhet te bejm 100 telefonata ose ti paguajm nga xhepi sepse ai thjesht largohet dhe kur kthehet serisht thot qe do ti paguaje te gjitha mbasdite dhe mbasdite nuk vjen dhe shfaqet pas 1 muaji me fytyren e tij te qeshur prej palacoje…faleminderit …Anonim te lutem”