Flet heroi i Real Madridit

Sergio Ramos mendon se Real Madridi u shpërblye për punën që bënë gjatë 90 minutave

Barcelona dhe Real Madridi kanë ndarë pikët në “Camp Nou”, ku barazuan 1:1. Golin e barazimit për “Los Blancos” e shënoi Sergio Ramos, i cili tha pas ndeshjes se skuadra e tij e meritoi këtë.

“Ishte një ndeshje e vështirë, por punuam shumë gjatë 90 minutave dhe u shpërblyem në fund. Morëm një pikë, e cila mban avantazhin ndaj Barcelonës në gjashtë pikë”, tha Ramos. /Express/https://youtu.be/yJHYlltvA-A