Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Juventus dhe Atalanta

Juventus dhe Atalanta do të përballen në “Juventus Stadium” duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e 15’të në Serie A.

Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Marchisio, Sturaro, Pjanic, Mandzukic, Higuain

Atalanta: Pas Pak