FOTO +18/ Vajzat e çmendura nxjerrin ci**t në internet, a e përballoni dot këtë sfidë të veçantë…?

(KUJDES! FOTO ME PËRMBAJTJE EROTIKE +16) Gjithmonë e më shumë njerëzit janë duke u përfshirë në sfida nga më të ndryshmet, të cilat janë argëtuese dhe interesante, si ajo e manekinëve. Por këto vajza duket se duan të shkojnë kundër rrymës e në të njëjtën kohë të bien në sy.

Ato kanë hequr sutjenat dhe janë zhveshur teksa bëjnë një selfie në Snapchat duke treguar gjokset. Cila është sfida që iu adresojnë miqve të tyre?

Bëhet fjalë për femrat e tjera, të cilave iu kërkohet të vendosin karamele apo produkte të tjera të ëmbla në gjoks, në mënyrë që të mbulojnë thithën e gjoksit dhe më pas këto t’i publikojnë në rrjetet sociale. A iu janë përgjigjur shoqet? Deri tani duket se jo, por ngelet për t’u parë…/JOQ/