Foto/ Çiljeta mahnit me format e saj

Tashmë janë bërë disa javë prej kur këngëtarja Çiljeta Xhilaga befasishëm iu rikthye ekranit në rolin e prezantueses.

Spektakli ‘Tu si que vales’ në Vizion Plus përkrah Florian Agalliut, falë këngëtares ka arritur të fitoj vëmendje më të madhe.

Çdo të enjte, sytë e publikut në ekran e rrjete sociale po kthehen nga Çili e cila nga java në javë po befason me pamjen e saj.

15258897_180400085756986_6693396382637621248_n

Në të njëjtën linjë është edhe paraqitja e sotme e këngëtares e cila definitivisht lë pa fjalë me linjat e saj trupore të theksuara dhe në top formë. Fotot flasin vetë… /Prive