FOTO/ A e ka zvogëluar Nora Istrefi gjoksin?

Shumë sy nga publiku, në çdo dalje të saj në skenë, janë ndalur pikërisht tek gjoksi i saj i bëshëm dhe tek të pasmet, që edhe i ekspozonte pa hezitim

Para dhjetë vitesh, Nora cilësohej me epitete si “sex bomba”, “shpërthyese”, “joshëse”, “e nxehtë”, etj.

Në të vërtet, edhe sot duket për mrekulli, ndonëse me shumë më pak kilogram në trupin e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo që bien në sy së fundi është gjoksi më i vogël i këngëtares. A thua e ka zvogëluar siç ka bërë kolegia e saj, Çiljeta?

ImageImage