Foto/ Kështu mbështet Zaimina Vasjari skuadrën e saj të zemrës

Këngëtarja Zaimina Vasjari përveç dashurisë për muzikën duket se është e dhënë edhe pas futbollit.

Ajo si një fanse e flaktë e ekipit të Barcelonës ka filluar të bëjë tifo prej sot për ndeshjen kundër Real Madrid, duke postuar një foto në llogarinë e saj në Snapchat ku duket e mbështjellë nga fanela e skuadrës.

zaimina

Nesër me fillim nga ora 16:15 para ekraneve tona do të mund ta ndjekim një super lojë në mes të dy ekipeve më të pëlqyera aktualisht.

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen mes vete ndërsa fansat po presin mrekulli nga ekipi i tyre i preferuar.